Dzisiaj nasza lista została zweryfikowana ponownie i uaktualniona. Nieaktywne usługi zostały skasowane, kilka zostało wstrzymanych na jakiś czas, natomiast pojawiło się aż 5 nowych sposobów na doładowanie, pozwalających zyskać aż do 230zł. Taka kwota na pewno wystarczy na bardzo długi czas rozmów i tysiące SMSów.

Oto najnowsze sprzawdzone przez nas serwisy, oferujące doładowania na telefon we wszystkich sieciach w Polsce:

1. Nowe Doładowanie

nowe doładowanie

Zgarnij bonusowe doładowanie w wysokości 50 PLN!

By wziąć udział w konkursie i zgarnąć bonusowe doładowanie, wykonaj trzy proste kroki. Wybierz swojego operatora, wypełnij formularz obok i odbierz doładowanie w wysokości 50 PLN.

Aby doładować, przejdź na: nowedoladowanie.pl

2. Odbierz Doładowanie

odbierz doładowanie

Podobnie jak we wcześniejszym serwisie, strona oferuje doładowania do 4 najpopularniejszych sieci, czyli Orange, Play, Plus i T-Mobile w kwocie 50zł. Nie ma potrzeby podawania swojego adresu e-mail, wystarczy wybrać sieć i podać numer telefonu, który ma zostać doładowany.

Aby doładować, przejdź na: doladowanie.odbierz.net.pl

3. Doładuj Fona

doładuj fona

Jeśli brak Ci środków na Twoim koncie w telefonie, skorzystaj z naszego narzędzia i doładuj konto już dziś. Wykonaj kilka prostych kroków i dzwoń, pisz, korzystaj z internetu do woli! Uszczęśliwiliśmy już wiele osób i ty możesz być kolejny! Skorzystaj teraz, póki jest możliwość!

Aby doładować, przejdź na: doladuj-fona.pl

4. Doładowanie365

Aby doładować, przejdź na: doladowanie365.pl

5. Promocyjne 50zł

Aby doładować, przejdź na: promocyjne50zl.pl

Pamiętajcie, że działające usługi tego typu pojawiają się szybko i znikają równie szybko, gdy tylko więcej użytkowników dowie się o usłudze i wyczerpie pulę doładowań. Dlatego aby skorzystać z ofert najlepiej wykorzystać wszystkie w tym samym momencie. Nowe pozycje na liście gwarantują dodatkowe 250zł na Twoim telefonie, które możesz przeznaczyć na dowolny cel – rozmowy z bliskimi, smsy, lub wykupienie dodatkowych pakietów na internet.

Niedawno uruchomiliśmy nasz profil na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia, ponieważ będziemy tam publikować aktualne oferty darmowych doładowań, które są dostępne jedynie przez kilka dni, lub kilka godzin, oraz inne ciekawe promocje, dzięki którym już nigdy nie będziecie musieli płacić za korzystanie z telefonu.

PS. Właśnie przygotowujemy ofertę specjalną, nielimitowany internet LTE w Twoim telefonie. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie, oraz na Facebooku.