Doładowanie telefonu w dzisiajszych czasach jest niesamowicie proste. Opertatorzy oferują wiele sposobów na zasilenie telefonu, zaczynająć od kupna kodu w sklepie lub kiosku, doładowaniu przez internet, lub z konta bankowego, a kończąc na specjalnych serwisach przeznaczonych i stworzonych tylko w tym celu. Zwykle wystarczy podać swój numer telefonu, wybrać sieć i kwotę jaką chcemy doładować i dokonać przelewu pieniędzy z naszego konta bankowego.

Jednak co zrobićw przypadku, kiedy nie mamy funduszy na doładowanie telefonu? Tutaj z pomocą przychodzą serwisy, które oferują darmowe doładowania konta telefonu. Zasady ich działania są bardzo proste. Większość z nich otrzymuje pieniądze od sponsorów za wyśwetlanie reklam na swoich stronach internetowych, co pozwala przeznaczyć część zysków na doładowania dla użytkowników.

W tym wpisie skupimy się na doładowaniu za pomocą dwóch tego typu serwisów, czyli FreeDoładowania, oraz eDoładowanie. Są to wybrane, sprawdzone i polecane przez nas usługi, które oferują największą kwotę doładowania do każdej sieci. Zasada działania większości tego typu serwisów jest podobna, więc na pewno nie będziecie mieli problemów z doładowaniem konta.

FreeDoładowania

Przechodzimy na stronę klikając na link powyżej, gdzie widzimy stronę, na której należy wpisać swój numer telefonu (lub numer konta, które chcemy doładować). Następnie należy wybrać sieć w której znajduje się dany telefon, oraz zaznaczyć pole akceptacji regulaminu i kliknąć Potwierdzam.

Następnie na podany numer telefonu otrzymamy kod PIN, który należy wpisać na stronie, jako zabezpieczenie antyspamowe (zapobiega to wielu doładowaniom przez jeden numer). Kikamy Potwierdzam jeszcze raz i gotowe! Po kilku sekundach nasz telefon zostanie doładowany kwotą 50zł.

eDoładowanie

Kolejnym świetnym serwisem służącym doładowaniom konta jest eDoładowanie. Po przejściu na stronę należy kliknąć Doładuj telefon, a następnie tak jak w poprzednim przypadku podać numer telefonu, wybrać operatora, oraz zaakceptować regulamin. Po chwili otrzymamy kod PIN, który należy wpisać w odpowiednim polu i kliknąć Dalej. Gotowe! Po chwili konto zostanie doładowane również kwotą 50zł.

Pozostałe serwisy działają na tej samej zasadzie – wymagają podania numeru telefonu i operatora, a następnie potwierdzenia operacji wpisaniem kodu PIN. Pamiętajcie, że z każdego serwisu można skorzystać tylko raz z każdego numeru telefonu. Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone serwisy, których łączna kwota doładowania przekracza 250zł! Zapraszamy do korzystania.