Dzisiaj prezentujemy Wam filmik, dzięki któremu dowiecie się jak za darmo doładować telefon w dowolnej sieci w Polsce. Może to być zarówno jeden z głównych operatorów, takich jak Orange, Plus, Play, lub T-Mobile, ale również jedna z sieci wirtualnych, takich jak Virgin Mobile, nju, Heyah, RedBull Mobile i inne.

Jest to bardzo prosty sposób, dzięki któremu już po 5 minutach możesz mieć na swoim koncie dodatkowe pieniądze. Jeśli jesteście zainteresowani innymi naszymi filmikami z poradami dotyczącymi doładowań zapraszamy na nasz profil na Youtube.

Skąd się biorą darmowe doładowania?

Bardzo wiele osób zastanawia się jak to jest możliwe, żeby cokolwiek było za darmo. Otóż sprawa nie do końca wygląda tak jak większość to sobie wyobraża. Oferując darmowe doładowania serwisy przyciągają do siebie użytkowników, co mogą wykorzystać na kilka sposobów. Najważniejszym powodem, dzięki któremu sieci mogą oferować doładowania jest możliwość wyświetlania reklam użytkownikowi, który akurat znajduje się na stronie. Taka sieć otrzymuje pieniądze od reklamodawcy, które następnie przeznacza na doładowania. Drugim sposobem, nieco mniej etycznym, jest pozyskanie numeru telefonu danego użytkownika, aby w przyszłości informować go o promocjach i ofertach danej firmy. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania jakichkolwiek informacji od reklamodawcy, jednak wiele osób tego nie robi, tym sposobem firmy tworzą sobie bazę danych potencjalnych klientów, kosztem doładowań, które oferują w zamian.

Oczywiście równowaga pozostaje zachowana i wszystkie strony transakcji są zadowolone. Użytkownicy otrzymują opragnione zasilenia telefonów, a firmy dostają informacje, które w przyszłości mogą wykorzystać w celach marketingowych. Jeśli tylko jesteś w stanie zaakceptować podzielenie się swoim numerem z firmą to nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby skorzystać ze wszystkich naszych ofert. Pamiętaj, że w prosty sposób możesz zawsze zrezygnować z otrzymywania ewentualnych reklam. Wystarczy wysłać smsa zwrotnego z informacją, że nie życzymy sobie więcej informacji reklamowych.

Nieuczciwe firmy

Zła renoma darmowych doładowań bierze się z dwóch powodów. Po pierwsze – nieuczciwe firmy, które nie oferują zasileń telefonu, a jedynie zbierają numery użytkowników w celach reklamowych. Po drugie – spamerzy, którzy zalewają Facebooka, sieci społecznościowe i internet pseudo ofertami, które nie zostały przez nikogo zweryfikowane. Wiele ludzi przez to zniechęca się i ne wierzy w możliwość doładowania telefonu za darmo.

Na naszej stronie chcemy kreować nowy obraz doładowań stawiając jakość i przejrzystość na pierwszym miejscu. Każda strona jest przez nas osobiście sprawdzania z 4 róznych telefonów w różnych sieciach. Dopiero po przejściu testów publikujemy ofertę na naszej witrynie. Dodatkowo co miesiąc wyszukujemy nowe oferty, oraz aktualizujemy poprzednie, aby w przypadku wygaśnięcia, lub zakończenia promocji nie wprowadzać nikogo w błąd.

Mamy nadzieję, że zamieszczone przez nas informacje okażą się pomocne.

Jak zyskać 400zł w postaci doładowań?

operatorzyWiększość serwisów oferuje doładowania w kwocie 50zł. Jednorazowe, dla każdego numeru telefonu. Oznacza to, że z każdej oferty możesz skorzystać tylko raz. Co się dzieje w przypadku, kiedy takich ofert mamy 8, tak jak na naszej liście? Wtedy możesz wykorzystać każdy z nich z osobna – co gwarantuje kwotę doładowania równą 400zł! Wyobraź sobie 400zł na swoim koncie – ile czasu potrzeba, żeby to wszystko wykorzystać? Dodatkowo aktualizujemy naszą listę co miesiąc i bardzo często pojawiają się na niej nowe serwisy, które pozwalają na kolejne doładowania. Polub nas na Facebooku, by jako pierwszy być informowanym o najnowszych serwisach z doładowaniami. Dzięki temu, w przypadku ograniczonej puli doładowań, zawsze będziesz pierwszą osobą, która skorzysta z promocji.

Sposób dla bystrzaków. A co na to Twoi znajomi? Czy wiedzą już o tym sposobie? Nie? W takim razie to Twoja szansa na dodatkowy zarobek. Co powiesz na oferowanie innym doładowania za 400zł na przykład w zamian za 50zł? Nie ma chyba nikogo, kto by się na to nie zgodził. Popytaj wśród znajomych na Faceboku, na pewno uda Ci się znaleźć z 10 chętnych osób. To oznacza dodatkowe 500zł dla Ciebie! Pomysły można tak mnożyć. Wykorzystaj swoją kreatywność i zarabiaj dodatkowe kieszonkowe.