Odbierz 16 cyfrowy kod, który możesz wykorzystać do płatności internetowych. Nie musisz wykorzystywać wszystkich środków od razu.

karta paysafecard 100pln

Odbierz kartę 100zł

Paysafecard to karta prepaid, lub voucher. Jest popularna w wielu europejskich krajach. Akceptowana jest przez większość serwisów z grami online, oraz wiele innych sklepów i usług internetowych.

Można ją kupić w wielu punktach dystrybucyjnych w każdym mieście.

Główną zaletą paysafecard jest prostota użycia i szeroka dostępność. Po zakupie karty otrzymujemy 16 cyfrowy kod do indywidualnego konta. Możemy wykorzystać tysiące różnych serwisów, aby dodać środki do konta. Karta jest anonimowa i w przeciwności do kart kredytowych nie ma żadnego zagrożenia dla jej posiadacza.

Inne sposoby na darmowe kody paysafecard

Polecane przez nas serwisy oferujące doładowanie karty paysafecard to:

Łącznie macie możliwość otrzymania doładowania na sumę 250zł!

Czym jest karta paysafecard?

Paysafecard to elektroniczna metoda płatności internetowych oparta na systemie przedpłat. Karty powszechnie dostępne są u dystrybutorów, w marketach, sklepach, stacjach benzynowych i kioskach. Po zakupie karty użytkownik otrzymuje 16 cyfrowy kod pin, który należy wprowadzić podczas płatności online. Z karty pobierana jest odpowiednia kwota, a pozostałe środki można wykorzystać w dowolnym momencie.

Jest to dużo bezpieczniejszy sposób płatności niż karty kredytowe, ponieważ nie udostępniamy szczegółowych danych osobistych, oraz o wiele szybszy i łatwiejszy sposób niż inny metody płatności.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.paysafecard.com

Co można kupić za paysafecard?

Zastanawiasz się na co możesz przeznaczyć środki z karty psc? Oto 10 przykładowych rzeczy za nie więcej niż 50 zł, które możesz kupić dzięki karcie paysafecard:paysafecard 100

 1. Abonament na Twitch.tv
 2. Skiny do Wardów w League of Legends
 3. Skiny do Counter-Strike: Global Offensive
 4. Pakiet premium na Spotify
 5. Konto Xbox Live Gold
 6. Pluszowego renifera
 7. Kartę Amazon Gift
 8. Doładować portfel na Steamie
 9. Słuchawki Sennheiser MX 170
 10. Doładowanie środków na Skypie

Karta paysafecard jest akceptowana na całym świecie, jako środek płatności za produkty i usługi internetowe. Szybko i z łatwością zapłacisz nią za:

 • Gry online i przeglądarkowe
 • Portale randkowe
 • Gry i sieci społecznościowe
 • Rozmowy telefoniczne przez internet
 • Usługi internetowe i podróże
 • Filmy, muzykę i rozrywkę
 • Zakłady bukmacherskie

Dzięki paysafecard z łatwością dodasz środki do konta Steam.

Kartą paysafecard zapłacisz zarówno w internecia, jak i w sklepach stacjonarnych, takich jak na przykład Żabka, Real, Statoil, Pepco, Polo Market, Ruch i wiele innych. Najpopularniejsze strony internetowe obsługujące płatności kartą, to serwisy z grami, takie jak sklep Steam, g2a.com i Kinguin.

Jak działają darmowe kody?

Aby otrzymać darmowy kod należy wziąć udział w wybranym konkursie. Nie musisz ściągać żadnych programów, ani klikać w reklamy.

Organizatorzy oferują doładowania w kwotach 10zł, 20zł, 30zł, 50zł, oraz 100zł. Kod 16 cyfrowy jest najczęściej wysyłany w formie wiadomości sms.

Kliknij tutaj, aby odebrać kartę 100 zł.

Generatory kodów

Generatory kodów paysafecard to programy, które rzekomo umożliwiają wygenerowania kodów, dzięki którym doładujemy konto. Niestety większość tego typu generatorów nie działa – naszej redakcji nie udało się znaleźć w internecie działającej wersji, a sprawdziliśmy ich naprawdę wiele.

Przestrzegamy przed korzystaniem z generatorów z niesprawdzonych źródeł, a w szczególności przed instalacją czegokolwiek na swoim komputerze, ponieważ programy te mogą być zainfekowane i zawierać groźne wirusy.

Jedynym sposobem na otrzymanie darmowego kodu, to udział w konkursach organizowanych przez różne serwisy internetowe w których często w zamian za podanie jedynie adresu e-mail, lub numeru telefonu otrzymuje się kartę na 10, 20, 50, lub 100 zł. Mimo wszystko, zawsze radzimy dokładnie zapoznać się z regulaminami takich konkursów.

Zbieraj punkty i wymieniaj na doładowania

Kolejnym sposobem jest rejestracja w serwisie https://dogry.pl gdzie za każde zadanie zdobywa się określoną ilość punktów. Po zebraniu 2599 punktów możemy wymienić je na kartę paysafecard o wartości 20zł. Zebranie takiej ilości punktów zajmuje około jednego miesiąca, więc jest to dosyć powolny proces.

Nasza lista jest na bieżąco sprawdzana i uaktualniana. Jeśli znacie strony, dzięki którym możliwe jest doładowanie karty, dajcie znać w komentarzach – dodamy taki serwis do naszej listy.